STYPENDYŚCI 2015

Jesteś tu: » Strona główna » wzorowi uczniowie » STYPENDYŚCI 2015

STYPENDYŚCI 2015


W dniu 20 marca 2015 roku zostały wręczone stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe w I semestrze roku szkolnego 2014/2015


STYPENDIA NAUKOWE

  1. Helena Siemieniak                                   
  2. Olga Kozłowska                             
  3. Emilia Kurowska                           
  4. Paulina Hładki                                           
  5. Natalia Korbanek                                      
  6. Zuzanna Walkowiak                                
  7. Dominika Marcinkowska              
  8. Oskar Kurowski                             
  9. Bartłomiej Pietrzak                                    
  10. Maria Matuszak                                         
  11. Cezary Szwedek                                       
  12. Alicja Bławat                                              
  13. Maria Krzewina                                         
  14. Antoni Maćkowiak                                    
  15. Karolina Walkowiak                                             
  16. Alicja Wendt                                               
  17. Zuzanna Śmigiel                                      
  18. Klaudia Dominikowska                
  19. Aleksandra Skubiszyńska                                  
  20. Cezary Fliger                                  
  21. Adrianna Pigla                               
  22. Blanka Sieradzka                                      
  23. Sylwester Rybarczyk                                
  24. Jakub Pankowski                          
  25. Filip Lisiak                                      
  26. Anna Kawa                                            
  27. Jacek Chudziak   
STYPENDIA SPORTOWE
  1. Alicja Jakóbczyk                                        
  2. Martyna Miałkas                            
  3. Nicola Gawarecka                         
  4. Weronika Stelmach                                  
  5. Michał Marszałkiewicz                 
  6. Paweł Ochla                                              
  7. Maciej Olech                                              
  8. Jakub Sitarski
Wyróżnionym uczniom gratulujemy!