Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/sppniewy/ftp/sp/includes/config.inc.php on line 56
szkolnastrona - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pniewach - OBCHODY 100 ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918-1919 -

WYSTAWA "DROGA WIELKOPOLAN DO NIEPODLEGŁOŚCI".

Jesteś tu: » OBCHODY 100 ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918-1919 » WYSTAWA "DROGA WIELKOPOLAN DO NIEPODLEGŁOŚCI".

WYSTAWA "DROGA WIELKOPOLAN DO NIEPODLEGŁOŚCI".

Wystawa ukazuje efekty prac uczniów klas 6 i 7 w ramach projektu „ Droga Wielkopolan do niepodległości”.

Na lekcjach historii, j .polskiego, plastyki ,muzyki  gromadzili , porządkowali i przedstawiali  wiadomości dotyczące przedstawicieli pracy organicznej w Wielkopolsce. Na godzinie wychowawczej szukali śladów pracy organicznej w Pniewach.