WARSZTATY PLASTYCZNE W KLASIE 3A

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » WARSZTATY PLASTYCZNE W KLASIE 3A

WARSZTATY PLASTYCZNE W KLASIE 3A

Dnia 19 kwietnia uczniowie klasy 3a uczestniczyli w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez mamę Oli i Franka.

Cennych wskazówek udzielała pani Danuta Krüger i pan Robert Berlin. Dzieci doskonaliły swój warsztat pracy. Dowiedziały się, że aby namalować obraz nie trzeba używać tylko pędzla. Poszły w ruch palce, szpachtułki, gąbki. Spod rąk małych artystów wyszły prawdziwe cudeńka. Niekiedy pani Danusia i pan Robert dotykając obraz, potrafili swoim talentem i doświadczeniem dokonać rzeczy niemożliwych i ożywić dzieła młodych artystów. Uczniowie przez cykl nauki w klasach nauczeniach zintegrowanego zebrali kolekcję trzech obrazów, tzn.: „Jesień w kolorach”, „Zimowy pejzaż” i „Wiosenne inspiracje”. Brakuje płótna, na którym będzie znajdowało się słoneczne lato. Myślę, że do końca roku szkolnego uzupełnimy cykl obrazów, tzn. „Cztery pory roku”.

Katarzyna Kapustka, Justyn Jedwabna, Jolanta Nizio