GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Jesteś tu: » Strona główna » Konkursy » GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Dnia 30 maja w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny uczniów klas trzecich. Do konkursu przystąpiło 14 osób wybranych z naszej gminy. Uczniowie naszej szkoły, aby dostać się do gminnych potyczek ortograficznych, musieli pokonać swoich kolegów i koleżanki w Szkolnym Konkursie Ortograficznym. Konkurencja była bardzo duża, ponieważ w naszej szkole jest prawie 170 uczniów, a miejsc mieliśmy tylko 8.

Po trudnych zmaganiach bezbłędnymi okazali się: Artur Małecki z klasy 3a, Violetta Góra z 3b oraz Oliwia Mańczak z Nojewa.

Drugie miejsce zajęli: Adrian Zborowski z 3b i Olga Bondyra z 3d.

Na trzecim miejscu uplasowali się: Halszka Wesołowska z 3e oraz Oliwia Gendera z Nojewa.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i inne drobiazgi.

Koordynatorki konkursu: J. Nizio, U. Magdziak