Konkursy

Jesteś tu: » Strona główna » Konkursy
1 grudnia został rozstrzygnięty Szkolny  Konkurs Matematyczny klas VI  „Mistrz działań na ułamkach”.

Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym brali udział wszyscy uczniowie klas szóstych, do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki punktowe.

czytaj więcej

W dniu 27 listopada 2017 r. odbył się konkurs matematyczny klas 4 MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA . Do finału zakwalifikowało się 25 osób z klas czwartych . Uczniowie musieli obliczyć 26 przykładów z tabliczki mnożenia  .

Wszystkim gratulujemy.

MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA
czytaj więcej

24 listopada odbyło się podsumowanie Olimpiady Ekologicznej dotyczącej niskiej emisji dla uczniów klas szóstych. Pan Burmistrz Jarosław Przewoźny zachęcił uczniów do promowania postaw proekologicznych w najbliższym otoczeniu oraz wręczył wszystkim uczestnikom dyplomy i upominki.

OLIMPIADA  EKOLOGICZNA
czytaj więcej

21  listopada został rozstrzygnięty Szkolny  Konkurs Matematyczny  „Mistrz działań pisemnych”  klas V.

Konkurs składał się z dwóch etapów, w pierwszym brali udział wszyscy uczniowie klas piątych. Do drugiego etapu przeszły osoby, które uzyskały najwyższe wyniki punktowe z poszczególnych klas piątych.

SZKOLNY  KONKURS MATEMATYCZNY  „MISTRZ DZIAŁAŃ PISEMNYCH”  KLAS V
czytaj więcej

Uwaga!


Ruszył finał konkursu na najpiękniejszy list dla Ziemi, organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji Fundacji Ekologicznej Arka.


Wśród uczniów walczących o nagrodę główną znalazła się również Helena Siemieniak - uczennica oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach.


Praca Heleny została zamieszczona na specjalnej aplikacji konkursowej na Facebooku Listów dla Ziemi.


By na nią zagłosować wystarczy:


HELENA SIEMIENIAK W FINALE AKCJI LISTY DLA ZIEMI – GŁOSUJMY!!!!
czytaj więcej

Pliki do pobrania