osiągnięcia

Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia

Tegoroczny konkurs organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach skierowany był do uczniów klas 6, 7 i 8 szkół podstawowych oraz 3 gimnazjalnych z terenu powiatu szamotulskiego. W tym roku zadaniem, jakie stanęło przed uczniami było wykonanie plakatu na temat „I ty możesz zapobiegać przemocy!” lub przygotowanie opowiadania, wiersza lub innej formy literackiej na ten sam temat.


SUKCES UCZENNIC NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE POD HASŁEM „I TY MOŻESZ ZAPOBIEGAĆ PRZEMOCY!”
czytaj więcej

Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w konkursie „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO” organizowanym przez Powiatową Komendę Policji w Szamotułach.


KONKURS ODBLASKOWO- BEZWYPADKOWO.
czytaj więcej

Dnia 20 grudnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Chełmnie odbyło się uroczyste podsumowanie działalności krajoznawczo-turystycznej w powiecie szamotulskim i nowotomyskim za rok 2018. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pniewach zdobyli II miejsce w Międzyszkolnej Lidze Imprez na Orientację w kategorii TM. Autorami tego sukcesu są: Franciszek Kucza kl. IIIdG, Michał Frąckowiak kl. IIIdG, Aleksandra Kużdowicz kl. IIIaG, Weronika Stelmach IIIaG, Magdalena Szukała kl. VIIIbSP, Emilia Czekała kl. VIIIdSP. Wyżej wymienieni uczniowie otrzymali z rąk Prezesa Oddziału PTTK w Szamotułach Pawła Mordala i Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Przewoźnego dyplomy, nagrody książkowe i upominki.


PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNEJ
czytaj więcej

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pniewach oraz absolwenci przyczynili się do sukcesu Gminy i Powiatu w rywalizacji sportowo-turystycznej.


KOLEJNE SUKCESY UCZNIÓW PNIEWSKICH SZKÓŁ
czytaj więcej

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Pniewach zajęła siódme miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. 43 drużyny, które przebrnęły przez eliminacje w swoich powiatach, mierzyły się w ubiegłym tygodniu w Pleszewie.


SIÓDME MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
czytaj więcej

    

czytaj więcej