osiągnięcia

Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia

Dnia 7 czerwca 2018 roku reprezentant naszej szkoły, Krzysztof Łodyga z klasy 4b, brał udział w etapie wojewódzkim XXII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Eliminacje odbywały się w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach.


ETAP WOJEWÓDZKI XXI KONKURSU WIEDZY O WIELKOPOLSCE
czytaj więcej

5 czerwca 2018 roku odbył się w Szamotułach Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego, w którym zmierzyło się dwadzieścioro uczniów z najwyższymi wynikami reprezentujący swoje szkoły na etapie powiatowym.


JĘZYKOWE SUKCESY W POWIECIE
czytaj więcej
  • FINAŁ KONKURSU „PALIĆ, NIE PALIĆ - OTO JEST PYTANIE?"

Laureatem powiatu szamotulskiego został uczeń klasy 5d,  Krzysztof Wojciechowski. Wyróżnienie przyznano Amelii Siminiak, uczennicy z tej samej klasy.

Szczegółów szukaj TUTAJ.

Gratulujemy!

FINAŁ KONKURSU „PALIĆ, NIE PALIĆ - OTO JEST PYTANIE?

Bartosz Bławat uczeń klasy 5b zdobył II miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim i otrzymał tytuł laureata. Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów odbyła się 25 kwietnia w Poznaniu. 


FINAŁ X KONKURSU WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM
czytaj więcej

 

czytaj więcej
  • Tytuł SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ

W latach 2015-2017 czterdziestu  nauczycieli  Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich oraz Gimnazjum im. Ks. Mariana Maciejewskiego w Pniewach, pod życzliwą opieką trenerów Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie, uczestniczyło w ogólnopolskim programie Szkoły Uczącej Się – SUS.


24 listopada 2017 roku  odbył się w naszej szkole panel koleżeński podsumowujący pracę projektową, podczas którego  otrzymaliśmy zaszczytny tytuł

Szkoły Uczącej Się.

Tytuł SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ