Wieści ze świetlicy

Jesteś tu: » Strona główna » Wieści ze świetlicy

W miniony weekend 7.04 2018 r. „Świetliczaki” wraz z wychowawczyniami: Magdaleną Gwardyś , Agnieszką Rogalską, Agnieszką Janaszak i mamą Kalinki - Kamilą Kowalką, wyjechali na dwudniowy biwak profilaktyczny do gospodarstwa agroturystycznego „Chata Zbójców” pani Dagmary Michalskiej – Kołek w Bucharzewie. Wyjazd był częścią projektu „Nałogi to nie dla mnie” oraz nagrodą dla dzieci biorących udział w przedstawieniu „Piękna i Bestia” (I tura). Pobyt dzieci został dofinansowany przez Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

BIWAK ŚWIETLICZAKÓW W BUCHARZEWIE
czytaj więcej

 Choć przygoda z "Piękną i Bestią" dobiegła końca, a prace nad kolejnym przedstawieniem jeszcze na dobre się nie rozpoczęły, Świetliczaki cały czas kontynuują  działalność artystyczną.


IV KONFRONTACJE MAŁYCH FORM TEATRALNYCH
czytaj więcej

Czas najwyższy podsumować świetlicową zbiórkę zimową na rzecz Przytuliska w Przyborówku i Ruścu. Uczniowie naszej szkoły i ich Rodzice spisali się na medal - z dumą ogłaszamy, że tegoroczne zbiory przekroczyły nasze oczekiwania - udało się zebrać kilkakrotnie więcej koców, kołder, materacy, legowisk i akcesoriów niż w roku ubiegłym!
W poniedziałek, 18. grudnia przewieźliśmy dary do Przyborówka.
ZWIERZAKI DZIĘKUJĄ :D


OCIEPLILIŚMY ZIMĘ ZWIERZAKOM
czytaj więcej

Przez  ostatnie  dwa  tygodnie  grudnia  w  świetlicy  toczyły  się  wartkie  prace, bowiem ogłoszony konkurs na najdłuższy łańcuch  choinkowy  zachęcił  wielu uczniów.  

KONKURS    ŚWIETLICOWY  NA  NAJDŁUŻSZY   ŁAŃCUCH  CHOINKOWY
czytaj więcej

25 października, w Dniu Kundelka świetlica szkolna rozpoczęła zbiórkę charytatywną, mającą na celu ocieplenie zimy bezdomnym zwierzętom z Przytuliska w Przyborówku i Ruścu. 

SPÓJRZ IM W OCZY I POMÓŻ...
czytaj więcej


4 września ruszają zapisy do świetlicy szkolnej.

czytaj więcej