Wycieczki

Jesteś tu: » Strona główna » Wycieczki


22 czerwca 2017r. uczniowie klasy szóstych wraz z opiekunami udali się do parku trampolin Jump Arena w Poznaniu. 

 

WYJAZD DO JUMP ARENY
czytaj więcej

W tym roku w naszej szkole realizowaliśmy projekt inspirowany Rokiem Rzeki Wisły 2017. Klasy czwarte i piąta wyruszyły 8 czerwca do Torunia, by podziwiać tę piękną rzekę, zapoznać się  z zabytkami i historią miasta. Zwiedzieliśmy Muzeum Piernika, mogliśmy przejść starówkę śladami Mikołaja Kopernika oraz poszerzyć swoją wiedzę w Planetarium i Geodium.

PROJEKT „WISŁA” W TORUNIU 4B; 4C; 5B
czytaj więcej

 8 i 9 czerwca tego roku spędziliśmy w okolicach Stradunia - nad miejscowym jeziorem. 

4A, 4D - WYJAZD DO STRADUNIA
czytaj więcej

Wspinali się, pływali na rowerkach, stali się żeglarzami, skakali, tańczyli   i biegali po lesie. Tak szóstoklasiści spędzili trzy dni w Ośrodku Kolonijnym Kadet w miejscowości Długie nad Jeziorem Lipie. 

KADET – OK!
czytaj więcej

Dnia 7 czerwca 2017 roku klasa 3e oraz 3c pojechały na wycieczkę do Rogalinka, do „Prawdziwie Zielonej Szkoły”.


PRAWDZIWIE ZIELONA SZKOŁA W RELACJACH IIIC I IIIE
czytaj więcej

Dziś był Dzień Pustej Klasy....a więc ...klasy 1b i 3f korzystając  z okazji i pięknej słonecznej pogody wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Chalinie. 

WYCIECZKA DO CHALINA 1B ORAZ 3F
czytaj więcej

1 i 2 czerwca uczniowie klasy 5a i 5d byli na wycieczce w Kotlinie Kłodzkiej i Górach Stołowych. Zwiedzanie rozpoczęli od Twierdzy Kłodzkiej. Drugiego dnia przeżyli niezwykłą podziemną przygodę, zwiedzając Jaskinię Radochowską w towarzystwie wykwalifikowanego przewodnika. Aby przejść przez ciemne, podziemne korytarze, trzeba się było trochę nagimnastykować i pobrudzić, mając do dyskozycji tylko kask z latarką czołową. Ostatnią atrakcją był spacer wśród Błędnych Skał. Pogoda i humory dopisały, a niesamowite przeżycia na długo pozostaną w pamięci uczniów. 

5A I 5D W KOTLINIE KŁODZKIEJ I GÓRACH STOŁOWYCH
czytaj więcej

 

W dniach 16.05 - 20.05.2017 dziewiętnaścioro uczniów z naszej szkoły pod opieką Joanny Gromadeckiej i Magdaleny Ferfet uczestniczyło w językowym obozie szkoleniowym fundacji Euroweek w Długopolu Dolnym.

WARSZTATY JĘZYKOWE EUROWEEK
czytaj więcej

We wtorek 23 maja klasy IIa i IIe wybrały się na wycieczkę składającą się z dwóch etapów. 


WYCIECZKA IIA I IIE
czytaj więcej

W piątek, 19 maja, klasa 1b i 3f były na wycieczce w Nenufar Club Kościanie.


PODRÓŻ Z PIRATAMI DOOKOŁA ŚWIATA...
czytaj więcej

W czwartek 18 maja klasa II e wybrała się do pasieki pana Stanisława Antkowiaka. 


Z WIZYTĄ W PASIECE
czytaj więcej
 W czwartek uczniowie klasy 1a zostali zaproszeni do Photo Atelier Isabell pani Izy Konopackiej. Dzieci poznając tajniki pracy fotografa mogły zapoznać się ze specyfiką jego pracy. Obejrzały dawny sprzęt i porównały go z nowoczesnymi aparatami. 

Z WIZYTĄ U FOTOGRAFA
czytaj więcej

W dniu 12 stycznia 2017r. klasa 1b i 3f wybrały się na wycieczkę do Poznania. KLASA 1B I 3F NA WYCIECZCE
czytaj więcej

Do szkolnej tradycji wpisał się coroczny wyjazd uczniów klas szóstych do Berlina, by poćwiczyć praktyczną znajomość języka, zobaczyć symbole architektury niemieckiej stolicy i zakosztować przedświątecznej atmosfery na jednym z wielu jarmarków, które kuszą niezwykłym zapachem smakołyków i tradycyjną kiełbaską Bratwurst.


BERLIN - W PRZEDŚWIĄTECZNYM NASTROJU
czytaj więcej

16 grudnia uczniowie z klas 5a, 5d i 6e wybrali się do Poznania, aby wziąć udział w  programie edukacyjno-poznawczym „POZnaj Ławicę”. 

„POZnaj Ławicę”
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Pliki do pobrania