Wycieczki

Jesteś tu: » Strona główna » Wycieczki

We wtorek 5 czerwca klasy 4a i 4f razem z opiekunami udały się na wycieczkę do Poznania. 

4A I 4F NA WYCIECZCE W POZNANIU
czytaj więcej

Po zeszłorocznym pobycie w ośrodku Kadet-OK, w miejscowości Długie nad jeziorem Lipie pozostały tak miłe wspomnienia, że uczniowie z klas 7a, 7b i 7c wraz z wychowawczyniami zawitali tam ponownie. 

7A, 7B I 7C W OŚRODKU KADET-OK
czytaj więcej

Urokliwy Kraków mieliśmy okazję podziwiać trzy dni i dwa czerwcowe wieczory (6-7-8.06.2018). 

TRZY DNI W KRAKOWIE
czytaj więcej

Na ten klasowy wyjazd uczniowie klasy IVE niecierpliwie czekali przez cały rok szkolny. Oczekiwanie opłaciło się. Dwudniowy pobyt w Ośrodku January w Straduniu był wypełniony atrakcyjnymi zajęciami.

NA BIWAKU W STRADUNIU
czytaj więcej

W dniach 7-8 czerwca odwiedziliśmy stolicę. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od spaceru po pięknej warszawskiej starówce, przeszliśmy przez Plac Piłsudskiego, by zobaczyć Grób Nieznanego Żołnierza. Obejrzeliśmy panoramę stolicy z 30 piętra Pałacu Kultury i Nauki. Odwiedziliśmy Warszawskie Łazienki i Stadion Narodowy. Przejechaliśmy się metrem i mieliśmy możliwość poznania praw nauki poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na wystawach interaktywnych w Centrum Nauki Kopernik.

Pogoda dopisała, szkoda, że tak miło spędzony czas szybko mija.

Uczniowie klasy 6a i 6d

6A I 6D W WARSZAWIE
czytaj więcej

To już kolejna wycieczka edukacyjna przygotowana przez wychowawców klasy IVG i   IVE - panią Agnieszkę Raczkowską i pana Dariusz Norka. Tym razem uczniowie obu klas wyjechali na Szlak Piastowski. Tematem przewodnim było poszukiwanie śladów pierwszego polskiego świętego - świętego Wojciecha. 

KLASY CZWARTE  NA SZLAKU PIASTOWSKIM
czytaj więcej

Program wycieczki klas 7d i 7e był bardzo bogaty.

Pierwszego dnia  poznaliśmy Starówkę, wjechaliśmy na  platformę widokową Sky Tower  oraz odbyliśmy rejs statkiem po Odrze. Następnego dnia zwiedziliśmy zoo i Afrykarium, a następnie odkryliśmy sekrety wody w Hydropolis. W drodze powrotnej sprawdziliśmy swoją wiedzę w konkursie z nagrodami. Dopisała nam pogoda i dobre humory.

                                                                                     7d i 7e 

DWA DNI WE WROCŁAWIU
czytaj więcej

4 czerwca 2018 klasa III B była na wycieczce w Wąsowie.WYCIECZKA DO WĄSOWA III B
czytaj więcej

W poniedziałek, 28 maja klasy 5b,5c oraz 6b wyruszyły do Wrocławia. Celem wycieczki było poznanie tego pięknego miasta, zwiedzenie Panoramy Racławickiej oraz wrocławskiego zoo. Wrocław powitał nas gorąco. 

KLASY 5B, 5C, 6B WE WROCŁAWIU
czytaj więcej

24 maja 2018r. wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę do Wąsowa. W Pałacowej Zagrodzie serdecznie powitał nas pan Jarosław Szurka, który zaprosił nas na przejazd bryczkami po pałacowym parku.


3C i 3D W WĄSOWIE
czytaj więcej

 

W dniach 19.04 - 23.04.2017 uczniowie naszej szkoły pod opieką Magdaleny Ferfet i Joanny Gromadeckiej uczestniczyli po raz drugi w językowym obozie szkoleniowym fundacji Euroweek.

WARSZTATY JĘZYKOWE EUROWEEK 2018
czytaj więcej

8 lutego uczniowie klas 6a i 6d odwiedzili gościnne progi Teatru Wielkiego w Poznaniu. Celem wyjazdu było obejrzenie baletowej opowieść o biednej sierocie, okrutnej macosze, brzydkich i zazdrosnych siostrach oraz o księciu, pięknym i zakochanym – ale tego nie trzeba przecież dodawać. 

MAGIA BALETU, MAGIA TEATRU – NIECH TRWA.
czytaj więcej

12 grudnia 2017 roku uczniowie klasy 4a i 4b wybrali się do Poznania. Celem wycieczki było zwiedzanie INEA Stadionu oraz wspólna zabawa na Jump Arenie.

KLASA IVA i IVB NA WYCIECZCE W POZNANIU
czytaj więcej

Dnia 21 listopada 2017 roku uczniowie klasy 2a, 2b i 1a wybrali się do Poznania. Celem wycieczki było zwiedzanie INEA Stadionu oraz muzeum Blubry- poznańskie legendy w 6D.

II A, II B i I A W POZNANIU
czytaj więcej

21 listopada 2017r. uczniowie klasy 3b i 3c odwiedzili  Laboratorium Wyobraźni, które mieści się w   Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym.  To miejsce, w którym poprzez interaktywną naukę i zabawę mogliśmy rozbudzać naszą ciekawość świata.


3B i 3C W LABORATORIUM WYOBRAŹNI
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Pliki do pobrania