- Odwiedziny: 6464969
- Do końca roku: 230 dni
- Do wakacji: 37 dni
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pniewach
-
Statystyki
-
Kalendarium
Środa, 2024-05-15
Imieniny: Dionizego, Nadziei
Zajęcia rozwijające.
Zajęcia rozwijające II półrocze 2023/2024
Nauczyciel |
Nazwa zajęć |
Klasa |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Sala |
Bernat Katarzyna |
Koło chemiczne |
klasy 7-8 |
wtorek |
14.25 - 15.15 |
210c |
Brychczyńska Magdalena |
Kółko gry w karty |
uczniowie w świetlicy |
środa |
08:30 - 09:30 |
świetlica mała |
Buszkiewicz-Michalak Klaudia |
Piłka siatkowa WFzAWF |
klasy 4-6 |
wtorek, środa |
15:30 |
hala/sala |
Buszkiewicz-Michalak Klaudia |
Piłka siatkowa |
klasy 1-3 |
wtorek |
14:30 |
sala |
Buszkiewicz-Michalak Klaudia |
Zajęcia ogólnorozwojowe WFzAWF |
klasy 1-3 |
czwartek |
13:40 |
sala gimnastyczna salka korekcyjna |
Buszkiewicz-Michalak Klaudia |
Zajęcia ogólnorozwojowe |
klasy 1 |
poniedziałek |
11:45 |
salka gimnastyczna |
Buszkiewicz-Michalak Klaudia |
Piłka siatkowa - WFzAWF, SKS |
klasy 3-6 |
poniedziałki |
15:15 |
duża sala, mała sala |
Chudziak Lidia |
|
klasy 6 |
czwartek |
12.45 - 13.30 |
biblioteka D |
Jolanta Nizio |
Kółko plastyczne |
klasa 3b |
czwartek |
11.45 - 12.30 |
sala 111D |
Kolanoś Przemysław |
Zajęcia sportowe - piłka nożna |
klasy 4-8 |
wtorek, piątek |
wtorek - 15.15 piątek - 14.30 |
hala |
Krystofiak Magdalena |
Piłka siatkowa |
klasa 1-3 |
poniedziałek |
13:40 |
sala korekcyjna |
Pupka Andrzej |
Kółko szachowe |
klasy 1-6 |
poniedziałek |
13.40 - 14.25 |
208c |
Roszyk Natalia |
Gry planszowe |
2a |
czwartek |
8:00 - 8:45 |
314 |
Syk Katarzyna |
Kółko Kreatywnego Pisania |
klasa 5d |
czwartek |
12:45 -13:30 |
115c |
Wendt Agnieszka |
Koło matematyczne |
klasa 5d |
piątek |
12:45 - 13:30 |
214C |
Wendt Marek |
Kółko informatyczne |
klasy 4-8 |
piątek |
13.40 - 14.25 |
203c |
Wieczorek Barbara |
Zajęcia ,,Omnibus'' |
klasa 2e |
piątek |
11.45 - 12.30 |
103 |
Włodarczyk Natalia |
Kółko plastyczne |
klasy 4-7 |
wtorek |
14:30 - 15:15 |
203 |
Mikołajczak Andrzej |
Kółko muzyczne/chór |
klasy 4-6 |
wtorek |
12:45 - 13:30 |
211 |
Mikołajczak Andrzej |
PCK-Drużyna szpiku |
klasy 4-8 |
wtorek |
14:30 |
211 |
Lucyna Węglarz |
Szkolne Koło Wolontariatu |
klasy 4-8 |
czwartek |
16:00-18:00 |
świetlica C |
Agnieszka Rogalska |
Kółko biblioteczna |
klasy 6-8 |
czwartek |
14.30-15.15 |
biblioteka |
Helena Siminiak-Kucza |
kólko techniczne |
klasy 4 |
piątek |
12:30 |
207 |
Joanna Fabianowska |
zajęcia rozwijające z j.polskiego |
klasa 5e |
poniedziałek |
12.45 - 13.30 |
111C |
Rafał Świerzko |
geografia |
klasy 8 |
poniedziałek albo czwartek |
14:30 - 15:15 |
213C |
Krystofiak Magdalena |
Piłka siatkowa |
klasy 3-5 |
środa |
15:15 |
sala gimnastyczna mała |
Krystofiak Magdalena |
Piłka siatkowa |
klasy 3-5 |
wtorek |
15:15 |
hala |
Wacław Kwaśny |
piłka koszykowa |
klasy 4-8 |
środa |
15:15 |
sala gimnastyczna mała |
Wacław Kwaśny |
rowery |
klasy 6-8 |
sobota |
09:00 |
zajęcia terenowe |