6d i 7b w Warszawie

25 i 26 kwietnia wybraliśmy się na wycieczkę do Warszawy.

Pierwszego dnia zwiedziliśmy Łazienki Królewskie, przeszliśmy spacerem przez Stare Miasto. Byliśmy na Placu Zamkowym, przeszliśmy obok Barbakanu, odwiedziliśmy Syrenkę na Rynku. Wysłuchaliśmy starych, warszawskich szlagierów granych przez kataryniarza Jana. Przy Grobie Nieznanego Żołnierza obejrzeliśmy zmianę warty. Metrem przejechaliśmy pod kolejny punkt programu – Pałac Kultury i Nauki. Widok z 30 piętra zapiera dech. Dzień zakończyliśmy wizytą na Starych Powązkach, spacerując Aleją Zasłużonych.
Drugiego dnia byliśmy w Sejmie. Udało nam się uczestniczyć w 10.posiedzeniu Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, oraz porozmawiać z posłem Jakubem Rutnickim. Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie PGE Narodowego.
Dziękujemy - Organizacja Imprez Turystycznych AGNA  za zorganizowanie wyjazdu.
Pani Agnieszko – było SUPER!

A. Ciszak