• Odwiedziny: 6411985

Pasowanie na ucznia

W dniu 14 października 2021 odbyło się pasowanie na ucznia. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas Ia, Ib, Ic, Id oraz Ie.

Pasowanie  to jedno z najważniejszych wydarzeń w szkolnym życiu pierwszoklasisty. Od tego dnia każde dziecko czuje się już prawdziwym uczniem, czyli pełnoprawnym członkiem szkolnej rodziny. Uczniowie klas pierwszych ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania. Pani Dyrektor  poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka  zamieniała go w prawdziwego ucznia.  Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne i upominki. Część artystyczna, która umiliła wszystkim czas została przygotowana przez starszych kolegów z klas drugich.

To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły.