- Odwiedziny: 6403363
- Do końca roku: 249 dni
- Do wakacji: 56 dni
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pniewach
-
Statystyki
-
Kalendarium
Piątek, 2024-04-26
Imieniny: Marii, Marzeny
Skład Rady Rodziców 2021/2022
Lp. | Prezydium Rady Rodziców | Funkcja |
1 | Ochla Zbigniew | przewodniczący Rady Rodziców |
2 | Ober Jacek | zastępca przewodniczącego |
3 | Zaporowska- Jokiel Katarzyna | skarbnik Rady Rodziców |
4 | Klawe - Skała Joanna | sekretarz Rady Rodziców |
5 | Fliger Tomasz | komisja rewizyjna |
6 | Grynia Piotr | komisja rewizyjna |
7 | Matysiak Karolina | członek prezydium |
Lp. | Rada Rodziców klasowe | Klasa |
1 | Marciniak Lidia | 1a |
2 | Kowalewicz Paulina | |
3 | Wieczorek Klaudyna | |
1 | Błajet Agata | 1b |
2 | Świerkowska Monika | |
3 | Nowak Anna | |
4 | Krystofiak Marek | |
1 | Drobnik Lidia | 1c |
2 | Cyraniak Agata | |
3 | Intek Sylwia | |
4 | Keller Ewelina | |
1 | Andrzejak Joanna | 1d |
2 | Dymek Ewa | |
3 | Dominikowska Dagmara | |
1 | Kołodeńska Wioleta | 1e |
2 | Taberska Katarzyna | |
3 | Witkowski Jarosław | |
1 | Czaprańska Angelika | 2a |
2 | Luftman Natalia | |
3 | Pertek Katarzyna | |
1 | Kobylczak Anna | 2b |
2 | Biniaś-Kurek Małgorzata | |
3 | Otocka Agnieszka | |
1 | Ratajczak Agata | 2c |
2 | Łodyga Marcin | |
3 | Włodarczak Monika | |
1 | Ratajczak Iwona | 2d |
2 | Chamczyk Lidia | |
3 | Kamińska Justyna | |
1 | Musialska Katarzyna | 2e |
2 | Zientarska Natalia | |
3 | Soroczyńska Joanna | |
1 | Szurka Izabela | 3a |
2 | Chwalisz Katarzyna | |
3 | Lewandowska Iwona | |
1 | Majchrzak Malwina | 3b |
2 | Jędrzejczak Edyta | |
3 | Bekier-Makowska Katarzyna | |
1 | Chorążyczewska Kamila | 3c |
2 | Białkowski Agata | |
3 | Jeziółkowska Anna | |
1 | Wieczorek Klaudyna | 3d |
2 | Kamińska-Bartoszak Marta | |
3 | Ozorkiewicz Hanna | |
1 | Woś Paulina | 3e |
2 | Matelska Roma | |
3 | Talarowska Beata | |
1 | Korpik Beata | 3f |
2 | Skąpska - Tomkowiak Joanna | |
3 | Romanowska Anna | |
1 | Hajdacz Klaudia | 4a |
2 | Intek Sylwia | |
3 | Darmowska Joanna | |
1 | Kokoszanek Natalia | 4b |
2 | Kokoszanek Magdalena | |
3 | Piechota Grażyna | |
1 | Krasnowski krzysztof | 4c |
2 | Sarbak karolina | |
3 | Marszałkiewicz Małgorzata | |
4 | Ochla Zbigniew | |
1 | Biesiada Beata | 4d |
2 | Balcerek-Skrzypek Agata | |
3 | Til Paulina | |
1 | Sobczyńska Magdalena | 4e |
2 | Szkudlarek Agata | |
3 | Cichoszewska Aleksandra | |
1 | Kiziorek Agata | 5a |
2 | Kania Anna | |
3 | Piechowiak Izabella | |
1 | Barkowska Agnieszka | 5b |
2 | Magdziarek Natalia | |
3 | Fliger Tomasz | |
1 | Maślak Ewelina | 5c |
2 | Szchmidt Magdalena | |
3 | Zuzek Iwona | |
4 | Górna Anna | |
1 | Werner Izabela | 5d |
2 | Kubiak Edyta | |
3 | Glinkowska Zofia | |
1 | Chuda Izabela | 5e |
2 | Mitręga-Czajka Agata | |
3 | Ober Jacek | |
4 | Rembacz Katarzyna | |
1 | Trela Bożena | 6a |
2 | Buczek Grażyna | |
3 | Nieścierowicz Justyna | |
1 | Matysiak Karolina | 6b |
2 | Czepczyńska Justyna | |
1 | Araszkiewicz Bolesław | 7a |
2 | Szczechowiak Magdalena | |
4 | Piechota Magdalena | |
1 | Kurzawska Natalia | 7b |
2 | Henicz Dawid | |
3 | Bulik Magdalena | |
4 | Zaborowska Elżbieta | |
2 | Siemionow Agnieszka | 7c |
3 | Hoffa Alicja | |
4 | Poznańska Magdalena | |
1 | Biesiada Beata | 7d |
2 | Kokoszanek Natalia | |
3 | Kucza Justyna | |
1 | Witczak Agnieszka | 7e |
2 | Hładki Aneta | |
3 | Korpik Jacek | |
4 | Grabowska Joanna | |
1 | Klawe - Skała Joanna | 7f |
2 | Cichoszewska Aleksandra | |
3 | Czepczor Anna | |
1 | Wawrzyniak Teresa | 7g |
2 | Szczechowiak Iwona | |
3 | Pajor Anna | |
4 | Napierała Magdalena | |
1 | Zaporowski Aleksander | 7h |
2 | Obrocki Krzysztof | |
3 | Pyżalska - Rybarczyk Izabela | |
1 | Dombrowska Anna | 8a |
2 | Jędrzejczak Zbigniew | |
3 | Ksoń Monika | |
1 | Szubczyńska Beata | 8b |
2 | Heliasz Beata | |
3 | Tomala Karolina | |
1 | Beńka Monika | 8c |
2 | Affeld Agnieszka | |
3 | Durczak Joanna | |
1 | Kobylczakk Anna | 8d |
2 | Nowak Daria | |
3 | Jachmann Ilona | |
1 | Myszkowska Agnieszka | 8e |
2 | Balcerek-Skrzypek Agata | |
3 | Sarbak Karolina | |
1 | Strojny Agnieszka | 8f |
2 | Oborska Monika | |
3 | Grynia Piotr | |
1 | Bąk Łukasz | 8g |
2 | Ajchler Joanna | |
3 | Baran Jacek | |
4 | Broda Jolanta |