Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej

W ubiegłym oraz obecnym tygodniu uczniowie oraz uczennice reprezentowali naszą szkołę w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej.

W rozgrywkach dziewczęcych, które odbyły się 17.03.2022r.  w szkole podstawowej w Kaźmierzu udział wzięły cztery zespoły. Nasze reprezentantki w składzie: A. Kolanoś, H. Grupa, A. Jankowiak, A. Zimna, A. Stoińska, B. Pawłowicz, Z. Niedźwiedź, Z. Łukawska, M. Chamczyk zajęły IV miejsce.

Męskie reprezentacje rozegrały swoje spotkania w Pniewach. W dniu 18.03.2022 r. gościliśmy drużyny z Kaźmierza, Szamotuł oraz Otorowa. Ostatecznie nasi reprezentanci: G. Więcławski, A. Kamil, T. Dybizbański, K. Antczak, M. Gomuła, O. Kaźmierczak, O. Kowalczyk, S. Napierała, M. Siminiak, F. Miłosz, A. Kowalewski zajęli II miejsce w powiecie.

23.03.2022 r. najmłodsza reprezentacja szkoły w składzie: W. Witczak, F. Lubik, K, Śmigielski, T. Śmigielski, K. Budych, K. Sobczyński, M. Gotowy, A. Intek, O. Gorący, M. Kowalski, P. Małyszka, A. Janicki rozegrała 2 spotkania. Pokonując szkołę z Kaźmierza oraz Otorowa wywalczyła I miejsce i będzie reprezentować powiat szamotulski w rozgrywkach rejonowych.

Życzymy powodzenia i samych celnych rzutów Śmiech