Zwycięzcy w II Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas czwartych.

W czwartek 2 czerwca 2022r. odbył się w Szkole Podstawowej w Ostrorogu, II Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas Czwartych, zorganizowany pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Ostroróg.

W pierwszej części konkursu o miejsce w finale rywalizowało 48 uczniów z 14 szkół powiatu. Naszą szkołę reprezentowali najlepsi uczniowie, wyłonieni w szkolnym konkursie dla czwartoklasistów:Zuzanna Kowalka 4c, Filip Szofer 4c, Jan Til 4d, Dominika Gryka 4e i Bartosz Maćkowiak 4e.

Uczniowie ze wszystkich szkół wykazali się umiejętnością logicznego myślenia i biegłością rachunkową. W drugiej części konkursu -  finale wystartowali uczniowie ze szkół w Pniewach, Dusznikach, Szamotułach, Wronkach, Ostrorogu i Pamiątkowie. Uczniowie z Pniew okazali się bezkonkurencyjni i zajęli dwie najwyższe lokaty:

I miejsce - Zuzanna Kowalka,

II miejsce - Filip Szofer.

W czasie oczekiwania na ogłoszenie wyników uczniowie z opiekunami wzięli udział w ciekawej Grze Miejskiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!