Gminny Wielobój Sprawnościowy

Przez ostatnie pięć tygodni 24 uczniów z klas 1 – 3 sumiennie przygotowywało się do Gminnego Wieloboju Sprawnościowego. Patronat Honorowy nad wielobojem sprawował Burmistrz Gminy Pniewy Pan Jarosław Przewoźny.

Zawody odbyły się 14 czerwca 2022 r. w hali OSiR w Pniewach. Na starcie pojawiło się 48 młodych zawodników ze Szkoły Podstawowej z Nojewa, Chełmna oraz Pniew.

Zawodnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach. Najtrudniejszym zadaniem okazały się strzały do bramki, której bronił dzielny Pho3nix. Na 48 zawodników tylko raz piłka wpadła do bramki – zdobywcą punktów dla Pniew 1 była Liliana Królik.

Punktacja końcowa oraz zajęte miejsca:

I m – Pniewy 2 – 22 pkt.

II m – Pniewy 1 – 17 pkt.

III m – Nojewo – 14 pkt.

IV m – Chełmno – 11 pkt.

Pniewy 2 reprezentowali: Zofia Krystofiak, Marcelina Urbaniak, Julia Bernat, Julia Cebernik, Zuzanna Krzyżagórska, Maja Stachowska, Milan Piechocki, Ignacy Fiksa, Bartosz Lis, Stanisław Araszkiewicz, Alan Piechocki, Wojciech Cegliński.

Pniewy 1 reprezentowali: Liliana Królik, Hanna Keller, Jagoda Sawicka, Kalina Więcławska, Natasza Chorążyczewska, Aleksandra Gomuła, Gabriel Intek, Oskar Skrzypek, Kacper Rembacz, Maciej Kurzawski, Jan Hadrian, Kacper Obrempalski.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, dzięki którym każdy zawodnik otrzymał nagrodę rzeczową:

Burmistrz Gminy Pniewy Pan Jarosław Przewoźny, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Nadleśnictwo Pniewy, Firma Postęp, Firma Karl Knauer, Firma Wobit, BS Duszniki.

Dziękujemy kibicom i rodzicom. Byliście wspaniali !!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.