Sprzątamy dla Polski - PCK – Drużyna szpiku

W sobotnie przedpołudnie szkolne koło PCK – Drużyna szpiku wzięła udział w akcji Sprzątamy „Dla Polski”.

Jesienna edycja została objęta honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji i Nauki. Wolontariusze posprzątali punkt widokowy w Zgierzynce. Ponadto był to pierwszy rajd rowerowy nowej grupy członków PCK – Drużyna szpiku. Towarzyszyła nam także zabawa i zawody kolarskie. Meta przy tablicy Zgierzynka.

I miejsce Mariusz Talarowski

II miejsce Mateusz Białas

III miejsce Dawid Rutkowski

Były wspólne zabawy przy OSP Zgierzynka, odpoczynek i posiłek. Wróciliśmy cali i zdrowi. Zapraszamy chętnych do koła PCK – Drużyna szpiku. Więcej informacji na gazetce szkolnej, na piętrze korytarza w budynku C.

Opiekunowie – Alina Twardosz i Andrzej Mikołajczak