• Odwiedziny: 6420793

Spotkanie andrzejkowe Wolontariatu

W środę 30 listopada 2022r. wolontariusze (43 osoby) oraz nauczyciele (L. Węglarz, A. Rogalska, E. Krumryk, M. Brychczyńska, W. Kaniewska, K. Bernat) spotkali się ze Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych NADZIEJA w świetlicy szkolnej na wieczorze wróżb.

Na początku uczniowie klasy 8e przedstawili program artystyczny dotyczący ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ. Program został przygotowany przez Panią Magdalenę Skibę oraz Panią Katarzynę Syk.

W drugiej części odbywały się wróżby, jak to bywa w andrzejki (kłucie serc, kartki z imionami, kartki z zawodami, 3 kubki) oraz konkurencje rekreacyjne.

W drugiej sali przy kawie i ciastach przebywali rodzice i inni członkowie stowarzyszenia.

Zabawy i śmiechu było, co nie miara, każdy wyszedł zadowolony i czeka na następne spotkanie.

Napisała: L. Węglarz

Foto: A. Rogalska