„Zdrowo jem, zdrowo myślę”

projekt profilaktyczny

W październiku rozpoczęliśmy realizację projektu profilaktycznego pt. „Zdrowo jem, zdrowo myślę”. Przedsięwzięcie to jest odpowiedzią na obserwowane u dzieci i młodzieży problemy z odżywianiem.
          Adresatami projektu są uczniowie klas 4- 8 i ich rodzice.
          Czas trwania :  październik 2023r. do kwietnia 2024r.
          Autorzy:  pracownicy psychologiczno- pedagogiczni szkoły przy współpracy       nauczycieli wychowania fizycznego

Tematyka projektu realizowana będzie na terenie szkoły w formie: warsztatów prowadzonych przez specjalistów szkolnych i zewnętrznych, lekcji wychowawczych, zajęć tanecznych i sportowych w trakcie przerw, prezentacji wykonanych eksperymentów.

Rodzice uczniów będą mogli skorzystać z szansy wysłuchania wykładu lekarza specjalisty w zakresie żywienia, Pani Matyldy Kręgielskiej- Narożnej.

I. Pyżalska- Rybarczyk

REALIZACJA DZIAŁAŃ PROJEKTOWYCH

A Ty tańcz, tańcz, tańcz kiedy inni tańczą

Zdrowo jem, zdrowo myślę