Wielkanoc tuż, tuż...

Podtrzymując wielkanocne tradycje w dniu 20 marca dzieci z klasy 1A wzięły udział w kulinarnych warsztatach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół im. E. Szczanieckiej.

Kiedy pierwszaki przybyły do pracowni gastronomicznej, to na stołach czekały już upieczone ciasta w kształcie jajek. Dzieci z ochotą zabrały się do dekorowania wypieków. Pyszna czekolada, kolorowe posypki, orzechy oraz migdały pozwoliły na rozwinięcie własnej inwencji twórczej. Ozdobione mazurki z pewnością będą gościć na wielkanocnych stołach w domach pierwszaków.
Ogromne podziękowania dla Pani Katarzyny Żelazowskiej i Pani Małgorzaty Korbeli za zorganizowanie kolejnych, ciekawych warsztatów.

J. Wójcik