PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

W czwartek 21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dnia Wiosny. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Martą Ponicką zadbał o dobry humor i miłą atmosferę. Każda klasa wcielała się w bohaterów wcześniej wylosowanego filmu. Zobaczyliśmy zarówno „Minionki”, „Smerfy”, „Avatar”, „Czterej Pancerni i Pies”, „Marvel”, jak również „Piraci z Karaibów” i wiele innych. Każda klasa przedstawiała inny film. Szkoła podzielona była na dwie kategorie; klasy IV-VI oraz VII-VIII i III klasa oddziału gimnazjalnego. Wszyscy pięknie się prezentowali.. był taniec, śpiew głośna muzyka i mnóstwo śmiechu. Każda klasa była wspaniała; jednak najbardziej wyróżniła się klasa IV A oraz IIID oddziału gimnazjalnego.

Zorganizowaliśmy konkurs „MAM TALENT” – artyści pokazali nam swoje mocne strony; był śpiew, taniec, pokaz karate, rubik, oraz prawdziwy muzyczny zespół ;-)

Nasze oczy cieszyły również dwa piękne przedstawienia. Uczniowie gimnazjum wraz z młodszymi kolegami i koleżankami pod opieką pani Magdaleny Skiby oraz Lucyny Idziak  pokazali nam różne odsłony kobiety J Sztukę dobrego zachowania się na stołówce szkolnej wraz z dziećmi ze świetlicy przygotowała pani Ewa Krumryk. Bardzo dziękujemy za pomoc i piękne występy.

Wiosnę przywitaliśmy więc na wesoło, choć były też ważne wydarzenia. Pani Dyrektor wręczyła najzdolniejszym uczniom stypendia naukowe. Jesteśmy z was dumni; gratulujemy!

Mamy nadzieje że wszystkim się podobało.