WIELOBÓJ SPRAWNOŚCIOWY

W dniu 04.06.2019r w hali OSiR w Pniewach odbył się Wielobój Sprawnościowy klas 1-3 pod patronatem Burmistrza Gminy Pniewy, Pana Jarosława Przewoźnego.

Celem zawodów była popularyzacja aktywności ruchowej wśród dzieci, wyłonienie najaktywniejszej ruchowo drużyny, zawiązanie nowych znajomości, integracja szkół.

Do udziału w zmaganiach sportowych przystąpiły 4 szkoły podstawowe: SP Kwilcz, Nojewo, Chełmno, Pniewy. Każda drużyna liczyła 12 zawodników.  Dzieci rywalizowały w sześciu konkurencjach .

Klasyfikacja końcowa:

I m. Szkoła Podstawowa Pniewy – 27pkt.

II m. Szkoła Podstawowa Kwilcz – 22pkt.

III m. Szkoła Podstawowa Nojewo – 21pkt.

IV m. Szkoła Podstawowa Chełmno – 14pkt.

Szkoła Podstawowa z Pniew wystąpiła w składzie:

Aleksandra Kaczmarek, Alicja Włodarczak, Dominik Gryka, Piotr Mańczak, Borys Skrzypek, Szymon Zieliński, Oliwia Kaczmarek, Nikodem Kubiak, Maciej Kaja, Antoni Jarmużek, Adrianna Strojna, Liliana Zając, Aleksandra Zając, Zuzanna Stelmach, Jakub Czepczyński, Bartosz Marcyszyn.

Treningi małych sportowców odbywały się dwa razy w tygodniu. Nad przygotowaniem do zawodów czuwały Magdalena Kwaśna oraz Klaudia Buszkiewicz – Michalak.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie: Wacław Kwaśny, Przemysław Bosy, Dagna Kończak, Julia Dałek, Paulina Kolanoś, Nocola Gawarecka, Agata Szukała.

Serdeczne podziękowania zarząd UKS  „Pniewiak”  Pniewy składa na ręce sponsorów, którzy ufundowali niespodzianki dla wszystkich zawodników:

Urząd Miejski Pniewy

Bank Spółdzielczy Duszniki