NASZA DRUŻYNA SZPIKU –HAPPENING WOLONTARIUSZY W POZNANIU.

Na zaproszenie Drużyny szpiku z Poznania braliśmy udział w happeningu. Celem akcji było zaprezentowanie grupy naszych wolontariuszy w propagowaniu idei – Poznań dzieli się życiem.

Odbył się marsz ulicami miasta. Podczas przejścia wieloma ulicami rozdawaliśmy ulotki oraz zachęcaliśmy do oddawania krwi dla potrzebujących. Finałem dnia było utworzenie jednej wielkiej symbolicznej kropli krwi na placu Adama Mickiewicza. Podpisywaliśmy listy dla chorej koleżanki Ani. Akcja cieszyła się wielkim zrozumieniem ze strony wolontariuszy jak i osób przechodzących. Za udział w akcji otrzymaliśmy podziękowanie od Zarządu Wojewódzkiego.

Już dzisiaj zapraszamy do udziału w akcji, która rozpocznie się 15 XI – będzie to zbiórka słodyczy, zabawek i środków czystości dla chorych dzieci z oddziałów onkologicznych w Poznaniu. Za Wasz dar serca serdecznie dziękuję.

Opiekun –Andrzej Mikołajczak