• Odwiedziny: 6420271

Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA W PAINT- KONKURS

Zapraszamy uczniów klas II - VII do udziału w konkursie plastyczno-informatycznym na rysunek w programie Paint.

Temat pracy:

POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 2-7 Szkoły Podstawowej w Pniewach.

2. Termin składania prac upływa 18 grudnia 2019 r. Prace należy przekazać w formie elektronicznej nauczycielowi (klasy 2-3 p. Czarnecka, klasy 4-7 p. Wendt) lub wysłać jako załącznik na adres: infa203c@onet.pl. Jako nazwę pliku proszę podać swoje imię, nazwisko i klasę (np.: Jan_Kowalski_3a)

4. Dostarczone prace powinny być wykonane samodzielnie, wg własnej inwencji twórczej, za pomocą edytora Paint. Rozdzielczość rysunku 800x600 (instrukcja: z menu wybieramy  Obraz – Atrybuty – jednostki: piksele, szerokość 800, wysokość 600, zatwierdzamy OK)

5. Dozwolone jest wykorzystanie gotowych elementów (ClipArt, obrazów skanowanych itp.)

6. Jury przy ocenie będzie brało pod uwagę : zgodność z tematem, oryginalność, estetykę wykonania oraz wkład pracy.

7. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na szkolnej stronie internetowej.

8. Dostarczonych prac nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania i publikacji nagrodzonych prac w placówce oraz na stronie internetowej.