• Odwiedziny: 6420449

DZIECI Z 1E UPIEKŁY PIERNICZKI

W piątek klasa I e wraz z wychowawczynią i jedną z mam - Panią Beatą, brały udział we wspólnym pieczeniu pierników w Zespole Szkół w Pniewach.

Dzieci wykrawały pierniki, a potem pięknie je ozdabiały pod okiem starszych kolegów kucharzy z klasy 1wg Branżowej Szkoły I stopnia. Opiekę nad nami sprawowała Pani wicedyrektor Agnieszka Misiewicz. W trakcie odwiedził nas miły gość – Św. Mikołaj wraz z drobnymi upominkami dla wszystkich uczestników tego pięknie pachnącego przedsięwzięcia. Tego dnia świętowaliśmy również urodziny jednego z naszych kolegów Filipa. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy mieli swój wkład w uświetnienie tego jakże ważnego dla każdego dziecka dnia.

Natalia Roszyk