SPOTKANIE WIGILIJNE Z SENIORAMI

W środę 18 grudnia dzieci z kółka artystycznego z klasy 2c miały zaszczyt uczestniczenia w spotkaniu wigilijnym, w Dziennym Domu Seniora. Przebrane za pasterzy i aniołów były kolędnikami składającymi życzenia świąteczne i noworoczne licznie przybyłym gościom.

Ich występ był cząstką całego pięknego przedstawienia, w którym wystąpili Seniorzy. Ukazana inscenizacja zmuszała do zastanowienia nad istotą Świąt Bożego Narodzenia. Oprócz prezentów, potraw i wspaniałych dekoracji liczy się przede wszystkim rodzinna atmosfera, wspólnota, życzliwość i miłość. Spotkanie to było pouczajacą lekcją wychowawczą.

Jolanta Słupska