FINAŁ AKCJI "ODBLASKOWO - BEZWYPADKOWO".

W piątek, 28 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Szamotułach odbył się finał akcji Odblaskowo- Bezwypadkowo. Organizatorem konkursów była Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach oraz Starostwo Powiatowe.

Głównym celem zmagań plastycznych na temat bezpiecznych zabaw oraz na logo odblasku,  było wdrożenie wszystkich pierwszoklasistów z powiatu szamotulskiego do bezpiecznych zachowań, zarówno na drodze jak i  podczas spędzania czasu wolnego.

W finale uczestniczyli: Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szamotułach mł. insp. Tomasz Piechota, Starosta Powiatu Szamotulskiego Beata Hanyżak, Dyrektor Wydziału Edukacji, Spraw Obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Jan Stefaniak, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Szamotułach Pan Maciej Adamski, Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Szamotułach st. asp. Łukasz Duszyński, dyrektorzy oraz nauczyciele ze szkół podstawowych, a także uczniowie klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach oraz laureaci konkursów wraz z opiekunami.

Wyróżnienia z naszej szkoły otrzymały dwie uczennice: z klasy 1 a Zofia Banach oraz z klasy 1 e Marianna Kamińska. Na zakończenie spotkania dzieci miały okazję utrwalić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa podczas mini turnieju z Sierżantem Pyrkiem.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy Śmiech

J.Bromber