Imieniny: Marii, Marzeny

Absolwenci Pniewskiej Szkoły Podstawowej pośród uczniów nowego Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym.

W dniu 31.08.2020 roku miało miejsce otwarcie nowego Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym.

Piękna całkowicie nowa i wspaniale wyposażona szkoła. Na inauguracji nowego roku szkolnego pośród jej uczniów, aż 4 absolwentów naszej Szkoły Podstawowej:

- Czapczyk Tomasz - kształci się na kierunku technik elektronik

- Grabowski Igor - kształci się na kierunku technik mechatronik

- Kozubowski Stanisław - kształci się na kierunku technik informatyk

- Zimny Jakub - kształci się na kierunku technik elektronik

Warto podkreślić, iż na trochę ponad 100 miejsc zgłosiło się blisko 500 kandydatów, dobrze to świadczy o poziomie nauczania w  naszej szkole. Dodatkowo nasz absolwent Stanisław Kozubowski został zaproszony na otwarcie szkoły i miał zaszczyt, w imieniu nowo tworzącej się społeczność uczniowskiej  wygłosił przemówienie z okazji otwarcia tej szkoły (link poniżej). Zostało ono bardzo dobrze odebrane przez licznie zgromadzonych, znamienitych gości pośród, których była Pani Starosta naszego powiatu  Beata Hanyżak.

napisał Jarosław Szurka

link do przemówienia - należy przesunąć na godzinę i 10 minut.