Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej w Pniewach

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Wielkopolskie Kuratorium Oświaty to coroczne prestiżowe sprawdziany wiedzy i umiejętności  wymagające od ucznia wiadomości wykraczających poza program nauczania w szkole podstawowej, dużego nakładu czasu oraz ogromnego zaangażowania.

Z radością informujemy, że troje uczniów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach odniosło w bieżącym roku szkolnym znaczące sukcesy na najwyższym stopniu tych trudnych konkursów:

Julia Klimczak, uczennica pani Anny Słupskiej, uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Amelia Siminiak, uczennica pani Katarzyny Klatkiewicz, uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Bartosz Bławat, uczeń pani Jolanty Woropaj, uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Serdecznie gratulujemy laureatce i finalistom. Życzymy im dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do realizacji celów.

Społeczność Szkoły Podstawowej

w Pniewach