Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Czy Internet może być bezpieczny?

Prezentacje powstały na lekcjach informatyki w klasie 8f z okazji Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu. W tej chwili możemy pokazać tylko dwie, ale jest duża szansa, że będzie ich więcej.

Uczniowie przygotowali prezentacje mówione z myślą o uczniach klas 1-3. To dla nich piękne animacje, świetna polszczyzna i dostosowany do wieku przekaz. Wszystkie rysunki do swojej pracy Amelia przygotowała własnoręcznie. Liczymy, że młodsi uczniowie osobiście podziękują naszym autorom. Za wszelkie niedociągnięcia i niedoskonałości przepraszamy.

Opiekun klasy 8f
                                                                                                                            M. Białkowski