Marta Malinowska zdobyła tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Dnia 03.03.2022r. odbył się w Poznaniu najwyższy etap Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Szkołę Podstawową im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach reprezentowała Marta Malinowska, uczennica klasy 8e. Na konkursie należało wykazać się wiedzą dotyczącą środowiska przyrodniczego, gospodarki, ochrony przyrody, atrakcji turystycznych Polski i Ameryki Północnej. Marta bardzo dobrze poradziła sobie ze wszystkimi pytaniami. Zdobyła ponad 90% punktów i uzyskała zaszczytny tytuł laureata, który umożliwi jej dostanie się do wymarzonej szkoły średniej. Uczennica przygotowywała się do konkursu (stopień szkolny, rejonowy, wojewódzki) na kółku geograficznym prowadzonym przez wieloletnią nauczycielkę – Jolantę Woropaj.

Gratulujemy wspaniałego sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej edukacji.