Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Szkolny Konkurs Recytatorski

7.04.2022 r. w klasach trzecich odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Celem konkursu było promowanie talentów recytatorskich oraz poezji dziecięcej.

Wśród prezentowanych utworów przeważały wiersze Jana Brzechwy.  Wszystkim dzieciom towarzyszyły wielkie emocje a ich zmaganiom przysłuchiwało się jury w składzie:

Arleta Paprocka

Izabela Pyżalska- Rybarczyk

Joanna Superczyńska

Wyłonieni zostali następujący zwycięzcy:

I miejsce – Jan Maćkowiak- kl. 3f

II miejsce- Gabriela Fidler- kl.3b

III miejsce – Kinga Pilarska- kl.3e

wyróżnienie- Lena Bartoszak- kl.3d

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, nagrody książkowe oraz drobne upominki a pozostali uczestnicy dyplomy i słodką niespodziankę.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu artystycznego i  dziękujemy za udział w konkursie!

organizator: Natalia Roszyk

opracowanie graficzne i obróbka zdjęć: Arleta Paprocka