Wielkanocne śniadanie

W miniony piątek w klasie VIII E odbyło się klasowe śniadanie wielkanocne – „jajeczko”.

Pierwsze takie spotkanie z okazji Wielkanocy było przygotowane pięć klat temu w klasie czwartej. Później okoliczności  nie pozwalały, żeby spotykać się przed tym wyjątkowym i jakże rodzinnym świętem. Na szczęście w tym roku, po raz ostatni w takim gronie, udało się zorganizować świąteczne śniadanie. Nie zabrakło smacznych wielkanocnych  wypieków i gotowanych jajek. Przygotowania  wzięły na siebie klasowe mamy pod przewodnictwem pani Agaty Balcerek-Skrzypek. Uczniowie zostali też obdarowani przez Trójkę Klasową upominkiem, czyli „zajączkiem”.

Takie spotkanie z pewnością pozostanie we wspomnieniach. Tym bardziej, że  wkrótce ósmoklasiści pożegnają się ze swoją Szkołą.

D.N.