Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja

Informacja w sprawie obowiązywania trzeciego stopnia alarmowego CRP oraz drugiego stopnia alarmowego BRAVO

Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenia przedłużające do 30 kwietnia 2022 r. do godz. 23:59, obowiązywanie trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP) oraz drugiego stopnia alarmowego BRAVO. Stopnie alarmowe obowiązują na terytorium całego kraju.

Podejmowane działania mają charakter prewencyjny, związane z aktualną dynamiczną sytuacją geopolityczną w Ukrainie oraz wzmożonym ruchem na granicy wschodniej.

Przypominamy, że w szkole nadal obowiązuje:

- monitorowanie osób wchodzących na teren szkoły – obowiązuje zasada wpisania się do zeszytu ewidencji w portierni oraz podanie miejsca i celu wizyty,

- monitorowanie wszelkich niestandardowych sytuacji: nietypowo zachowujące się osoby, torby/pakunki pozostawione bez opieki w pobliżu szkoły oraz samochody (szczególnie transportowe) zaparkowane przed szkołą.