Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Odwiedziny przedszkolaków

Na przełomie maja i czerwca grupy dzieci z pniewskich przedszkoli zagościły w murach naszej szkoły. Przyszli pierwszoklasiści zobaczyli jak uczą się uczniowie, siedzieli w ławkach, przeglądali  podręczniki, zeszyty, a także uczestniczyli w lekcji, na której rozwiązywali zadania z wykorzystaniem tablicy multimedialnej.
Przedszkolacy zwiedzili  m. in. salę komputerową, bibliotekę, świetlicę, plac zabaw oraz salę gimnastyczną, która wywarła na nich największe wrażenie.
Starsi uczniowie troskliwie zaopiekowali się młodszymi kolegami. Na zakończenie pobytu uczniowie wykonali z młodszymi kolegami prace plastyczne.

Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie dzieci oswoiły się z budynkiem szkoły i z uśmiechem przywitają nowy rok szkolny.

nauczycielki klas 3