Przyszła jesień- spotkanie z Stowarzyszeniem NADZIEJA

W czwartek 20 października 2022r. odbyło się po dwóch latach spotkanie wolontariuszy ze Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych NADZIEJA.

Czterdziestu wolontariuszy wraz z niepełnosprawnymi uczestnikami spotkania wyklejali jesienny obraz. Można zobaczyć w świetlicy szkolnej budynek C. Bawili się puzzlami. Spożywali upieczone przez siebie ciasto.

W drugiej sali spotkali się opiekunowie osób niepełnosprawnych, dla których był przygotowany mały poczęstunek.

Nowi wolontariusze poznali prezesa Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych NADZIEJA Panią Krystynę Zgrajek.

Wszyscy bardzo dobrze się bawili i już czekają na następne spotkanie.

Napisała: L. Węglarz

Foto: A. Rogalska