- Odwiedziny: 6447894
- Do końca roku: 236 dni
- Do wakacji: 43 dni
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pniewach
-
Statystyki
-
Kalendarium
Czwartek, 2024-05-09
Imieniny: Grzegorza, Karoliny
XXVIX Edycja imprezy pn „Czwartki Lekkoatletyczne".
W dniu 29.09.2022 r. rozegraliśmy trzeci i ostatni start jesiennej rundy „Czwartków Lekkoatletycznych”.
W zawodach wystartowało 20 zawodników ze szkoły podstawowej w Pniewach oraz 3 zawodniczki ze szkoły podstawowej z Nojewa.
W zawodach startowali:
Martyna Kaniewska, Lilianna Zając, Gabriela Kielian, Aleksandra Kaczmarek, Antoni Jarmużek, Paweł Zuzek, Tomasz Schmidt, Mateusz Górny, Maciej Kaja, Nikodem Kubiak, Mateusz Górny, Wojtek Kaczmarek, Adrianna Strojna, Filip Szofer, Michał Gałczyk, Maciej Kaja, Hanna Gomuła, Marceli Til, Malwina Chamczyk, Dominika Szorcz, Antonina Kosiorek, Tobiasz Frąckowiak, Iga Ochla, Maria Oborska, Julianna Maciejewska, Alan Piechocki, Wiktor Maślak.
Poniżej wyniki . Wielkie brawa dla reprezentacji Gminy Pniewy.
Chłopcy:
I m - Bieg na dystansie 300 m – Wojciech Kaczmarek
I m – Skok w dal – Wojciech Kaczmarek
III m – Skok w dal – Antoni Jarmużek
I m - Rzut piłeczką palantową – Wiktor Maślak
I m - Bieg na dystansie 1000 m – Alan Piechocki
I m - Bieg na dystansie 1000 m – Tobiasz Frąckowiak
II m – Rzut piłeczką palantową – Tobiasz Frąckowiak
I m – Bieg na dystansie 60 m – Marceli Til
II m – Skok w dal – Marceli Til
I m – Bieg na dystansie 1000 m – Tomasz Schmidt
II m – Rzut piłeczką palantową – Tomasz Schmidt
Dziewczynki:
II m - Skok w dal – Aleksandra Kaczmarek
III m - Bieg na dystansie 60 m – Hanna Gomuła
I m – Skok w dal – Malwina Chamczyk
I m – Bieg na dystansie 60 m – Malwina Chamczyk
II m – Bieg na dystansie 60 m – Iga Ochla
I m – Skok w dal – Iga Ochla
III m – Skok w dal – Martyna Kaniewska
II m – Rzut piłeczką palantową – Liliana Zając
I m – Rzut piłeczką palantową – Julianna Maciejewska– SP Nojewo
II m – Bieg na dystansie 60 m – Julianna Maciejewska – SP Nojewo
II m – Rzut piłeczką palantową – Antonina Kosiorek – SP Nojewo
II m – Bieg na dystansie 300 m – Malwina Bartkowiak – SP Nojewo
I m – Rzut piłeczką palantową – Dominika Szorcz– SP Nojewo
I m – Bieg na dystansie 60 m – Dominika Szorcz– SP Nojewo
Gratulujemy wszystkim dobrych startów oraz zdobytych miejsc .