• Odwiedziny: 6431917

Wyprawa 7. „Wiosna - ach to ty”*

W sobotę 18 marca, na kilka dni  przed kalendarzowym rozpoczęciem wiosny, Szkolne Koło Rowerowe rozpoczęło nowy sezon wycieczek.

Jak zwykle mieliśmy do pokonania dwudziestokilometrowy dystans. Pierwszy przystanek zrobiliśmy w Zamorzu nad jeziorem Lubosz Wielki. Potem przejechaliśmy nad niewielkie jeziorko Obieżne koło Lubosza. Dalsza trasa wiodła przez Lubosz, Augustowo i Chorzewo. Głównym celem i metą rajdu było gospodarstwo rolne w Karolewicach koło Pniew. Należy do rodziców Filipa - naszego aktywnego uczestnika.

Czekało tu na nas ognisko, ciepła herbata i kiełbaski. Serdecznie dziękujemy Państwu Cichoszewskim za gościnność, poczęstunek i mile spędzony czas. Dziękujemy też uczestnikowi naszej wyprawy – panu Adrianowi Buliczakowi za słodycze, którymi raczyliśmy się na mecie. Kolejna wyprawa, jak pogoda dopisze, już w sobotę 25 marca.

D. Norek

*    Tytuł notatki pochodzi z piosenki Marka Grechuty