Czwartkowy zawrót głowy

18 maja w Międzychodzie odbył się Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych. Prawo do startu w zawodach mieli Ci zawodnicy, którzy wzięli udział pięciokrotnie w całym cyklu jesienno-wiosennym.

Szkołę Podstawową reprezentowali przedstawiciele UKS „Pniewiak” Pniewy, a byli to:

Malwina Chamczyk, Amelia Wawrzyniak, Aleksandra Kaczmarek, Iga Ochla, Adrianna Strojna, Liliana Zając, Antoni Jarmużek, Paweł Zuzek, Tomasz Schmidt, Maciej Kaja, Mateusz Górny, Wojciech Kaczmarek, Tobiasz Frąckowiak, Filip Szofer.

Barwy „Pniewiaka” godnie reprezentowały uczennice ze Szkoły Podstawowej w Nojewie: Dominika Szorcz, Antonina Kosiorek, Malwina Bartkowiak, Julianna Maciejewska.

Najlepsi zawodnicy będę reprezentować szkołę w XXIX Finale Ogólnopolskim w Łodzi, w dniach 17 – 18 czerwca.

K. Buszkiewicz - Michalak