• Odwiedziny: 6402035

III Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas czwartych

W piątek, 26 maja 2023r. w Szkole Podstawowej im. Jana Ostroroga w Ostrorogu odbył się III Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas Czwartych, zorganizowany pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Ostroróg.

W pierwszej części konkursu o miejsce w finale rywalizowało ponad 50 uczniów z 18 szkół powiatu szamotulskiego, w drugiej części startowało 10 uczniów z najwyższymi wynikami w części pierwszej.

Naszą szkołę reprezentowali najlepsi uczniowie, wyłonieni w szkolnym konkursie dla czwartoklasistów: Wojciech Cegliński 4c, Marta Jeziółkowska 4c, Zuzanna Krzyżagórska 4c, Stanisław Wieczorek 4d, Stanisław Smorawski 4e.

Wyróżnienie w konkursie otrzymali: Wojciech Cegliński, Zuzanna Krzyżagórska, Stanisław Smorawski.

Uczniowie ze wszystkich szkół wykazali się umiejętnością logicznego myślenia i biegłością rachunkową. W czasie oczekiwania na ogłoszenie wyników uczniowie z opiekunami wzięli udział w ciekawej Grze Miejskiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A. Wendt