Spotkanie z okazji Dnia Dziecka w 1e

Dnia 2 czerwca, w ramach Dnia Dziecka gościliśmy w klasie 1e, w sali multimedialnej, Pana Adriana Buliczaka i Panią Michalinę Strabel –  szefa sklepów Lidl i zarządzającą projektem w  firmie Lidl ,,Czym jest grywalizacja?’’.

Pan Adrian przybliżył dzieciom tajniki pracy w sklepach Lidl, omówił sposób przechowywania produktów spożywczych itp. oraz przybliżył pojęcie wyrazu  Lidersi. Pani Michalina zapoznała z pojęciem grywalizacji.

W podsumowaniu dzieci narysowały na kartkach własnego Awatara, a więc cyfrową postać pod jaką występuje w świecie wirtualnym. Oprócz pracy indywidualnej dzieci pracowały  w grupach. Ich zadaniem było dopasowanie odpowiednich produktów żywieniowych do wyznaczonych miejsc  przechowujących artykuły spożywcze i przemysłowe. Praca nad awatarem i w grupach dostarczyła dzieciom dużo radości.

Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał kartonik- niespodziankę. Zmieściło się tam dużo słodyczy i kilka przydatnych przedmiotów zarówno do szkoły jak i do domu. Każde dziecko otrzymało dyplom i pamiątkowe zdjęcie z Panem Adrianem.

Bardzo dziękujemy za spotkanie i upominki.

B.Wieczorek