Gminny Wielobój Sprawnościowy klas I-III

Dzisiaj w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach odbył się Gminny Wielobój Sprawnościowy klas I-III organizowany przez UKS „PNIEWIAK”, Szkołę Podstawową w Pniewach i Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zawodach udział wzięły 3 drużyny: Pniewy, Nojewo i Chełmno. Drużyny rywalizowały w 6 konkurencjach.

Najsprawniejszą drużyną w roku 2023 okazała się drużyna ze szkoły podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich z Pniew z dorobkiem 14 pkt, za nią uplasowała się szkoła podstawowa z Nojewa 12 pkt, a trzecie miejsce zajęła reprezentacja ze szkoły podstawowej z Chełmna 10 pkt.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów: Gmina Pniewy, Karlk Knauer, Wobit, Postęp, Nadleśnictwo Pniewy, SGB Duszniki, Firma Michałowski, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny.

K. Buszkiewicz - Michalak