Dzień Rodziny w 1A

17.06. rodzice i dzieci z klasy 1a wraz z wychowawczynią spotkali się pod szkołą o 10:00 rano, by wspólnie świętować Dzień Rodziny.

Świętowanie polegało na wykonaniu 15 zadań związanych z Pniewami i nie tylko w jak najszybszym czasie. Owe zadania integrowały rodzinę ze środowiskiem lokalnym oraz związane były z rodzimym miastem, bo aby je wykonać szybko należało znać choć trochę Pniewy… Były takie zadnia jak: policzenie schodów prowadzących do kościoła Św. Wawrzyńca i drzew rosnących wokół Rynku, sprawdzenie jakie słodkości tego dnia serwują w Pniewskiej Werandzie oraz zdobycie podpisu Pani Kingi Michałowskiej z Centrum Optycznego. Trzeba było zrobić zdjęcie z kimś na rowerze i w białej bluzce oraz zapytać Panią Sprzedawczynię z drogerii ile kosztuje najtańszy lakier do paznokci.

Szybkość rodzin co do wykonania działań przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Miejsce I- Rodzina Dezor

Miejsce II- Rodzina Czaprańscy/Skórniccy

Miejsce III- Rodzina El Arbi.

Po wykonaniu zadań  ruszyliśmy z rodzicami na pyszne lody. Wszystkim Rodzinom dziękuję  za udział w zabawie!

N. Roszyk