Rowerowy zawrót głowy.

W ostatnią sobotę września grupa 15 uczniów pod opieką nauczycieli udała się na rowerową wycieczkę w poszukiwaniu słońca, dobrego humoru i pierwszych oznak jesieni.

Podczas wędrówki drogami naszej gminy uczniowie weszli na górkę w Chełmnie, poznali zasady biwakowania na miejscach postojowych w lesie, zobaczyli krzyż ostawiony przez myśliwych z koła w Otorowie oraz podziwiali piękno otaczającej nas przyrody. Postój, połączony z pieczeniem kiełbasek nad ogniskiem, był na terenie gospodarstwa rodziców Marcina z 7e.

Dziękujemy państwu K.S Ciepłym za przygotowanie ogniska oraz pyszny placek z kruszonką.

Zmęczeni, po pokonaniu ponad 20 kilometrów, ale bardzo zadowoleni, wszyscy wrócili szczęśliwie do domów.

Do zobaczenia na rowerowym szlaku!

W.Kaniewska

W.Kwaśny