Wiktor Kaczmarek Mistrzem Polski Uczniowskich Klubów Sportowych!!!

Październik to wyjątkowo aktywny miesiąc dla Wiktora Kaczmarka, ucznia klasy 6c Szkoły Podstawowej w Pniewach.

Na przełomie dwóch tygodni rozegrał on aż cztery bardzo ważne turnieje bilardowe: Junior Tour w Łodzi, Wielkopolską Młodzieżową Ligę Bilardową w Zdunach, Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów oraz Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Gdańsku.

W Mistrzostwach Polski UKS, które odbywały się w dniach 9. – 11.  października wzięło udział 103 zawodników z całej Polski. Kategoria wiekowa, w której startował Wiktor liczyła 43 bilardzistów.

Nasz pniewianin na zawodach nie przegrał ani jednego pojedynku i zdobył tytuł  Mistrza Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w kategorii 2010 i młodsi.

Wiktor reprezentował Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Brody.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji!

N. Włodarczyk