• Odwiedziny: 6420329

Dobrze rozwijać PASJE, 2d najlepiej o tym wie.

W tym tygodniu uczniowie klasy 2d stanęli przy tablicy, by zaprezentować swoje pasje czy zainteresowania przed swoimi kolegami, koleżankami.

Rezultaty zaskoczyły nas bardzo miło. Dla uczniów była to też świetna okazja do tego, żeby lepiej się poznać. Klasa może się pochwalić szeregiem różnych zainteresowań, uczęszczając na rozmaite zajęcia od poniedziałku do soboty. Można śmiało stwierdzić, że większość dziewczyn posiada zdolności artystyczne, gdyż chętnie rysują, tworzą bransoletki, obrazy a także uczęszczają na zajęcia taneczne. Natomiast sport im również nie straszny. Preferują gimnastykę, wspinaczkę czy nawet jazdę konno. Za to chłopacy są równie ambitni regularnie chodząc na treningi piłki nożnej bądź koszykówki, lecz karate czy pływanie to dla nich żadne wyzwanie.

E. Księżnik