• Odwiedziny: 6419234

Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

„Cała Polska czyta dzieciom”- w 1B i 1D

Biblioteka budynku C zaprosiła klasę 1B i 1D na spotkanie "Cała Polska czyta dzieciom". Podczas tego spotkania dzieci mogły wyruszyć w niezwykłą podróż śladami Neli, młodej badaczki przyrody.

"Nela na trzech kontynentach - zwierzęta afrykańskie" to pełna przygód podróż autorki Neli, która pełna entuzjazmu i ciekawości postanawia zgłębić niezwykłości afrykańskiej przyrody.

W Afryce Nela odkrywa dzikie obszary, zakazane dżungle i fascynujące pustynie, spotykając przy tym różnorodne zwierzęta. Czytelnikowi przekazuje emocje z codziennego życia słoni, lwów, żyraf, hipopotamów i innych afrykańskich gatunków.

Takie spotkanie nie tylko promuje czytanie wśród dzieci, ale również umożliwia im eksplorację nowych światów, rozwijanie wyobraźni i kształtowanie pozytywnego stosunku do literatury.

A. Rogalska