Drużyna szpiku SP Pniewy serdecznie dziękuje.

PCK Drużyna szpiku odpowiadając na akcję „Szpikowa paczka” przygotowała paczki – dary dla chorych dzieci. Dzięki Wam wolontariusze naszej szkoły zebrali wiele artykułów i przygotowali paczki.

Wszystkim razem i każdemu z osobna pragnę podziękować z wszelkie ofiarowane dary. Dziękuję także wolontariuszom tak ofiarnie i chętnie zbierającym. Na załączonych zdjęciach można zobaczyć ogrom tej akcji.

Pozdrawiam wszystkich życząc spokojnych świąt

i radosnego świętowania Bożego Narodzenia

opiekun Andrzej Mikołajczak