Imieniny: Bogny, Walerii

V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej Akademii Siatkówki Amica

6 stycznia zawodniczki UKS Pniewiak oraz uczennice naszej szkoły wzięły udział w turnieju mini siatkówki dziewcząt.

W kategorii dwójek wystąpiły: Anna Fabianowska klasa 3b, Zofia Krystofiak klasa 3b oraz Adriana Frajtag klasa 4e.

W kategorii trójek wystąpiły:

I skład – Adrianna Ratajczak klasa 5d, Martyna Kaczmarek klasa 5d, Karolina Akacka SP Nojewo i Julia Woźniak klasa 5a.

II skład – Weronika Beszterda SP Chełmo, Melania Kocińska klasa 5a, Maria Fabianowska klasa 5f i Joanna Ozorkiewicz klasa 5a.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. W kategorii dwójek wzięło udział 30 drużyn w kategorii trójek 20.

Wielkie brawa dla Anny Fabianowskiej, Zofii Krystofiak i Adrianny Frajtag, dziewczęta zajęły V miejsce w kategorii dwójki.

M. Krystofiak