Finał akcji "Odblaskowo-bezwypadkowo"

Jak co roku Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach zorganizowała dwa konkursy plastyczne pod hasłami „Odblaskowo-bezwypadkowo” i „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa” dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych w całym powiecie szamotulskim.

W tym roku mamy ogromne powody do dumy, ponieważ praca wykonana przez ucznia naszej szkoły - Kacpra Smorawskiego kl. 1a w konkursie "ODBLASKOWO – BEZWYPADKOWO" otrzymała PIERWSZE MIEJSCE i widnieje na odblaskach ufundowanych przez Starostwo Powiatowe. Odblaski otrzymali wszyscy pierwszoklasiści z całego powiatu szamotulskiego.

W tym samym konkursie wyróżnienia otrzymały: Zofia Szilc kl. 1b i Wiktoria Cichoszewska kl. 1f.

Natomiast w konkursie plastycznym pt. "Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa” wyróżnienie otrzymała Nina Nowak, uczennica klasy 1f.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

O. Tomczak