Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

W piątek, 19-go kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej dla klas drugich i trzecich. Dzieci miały okazję zaprezentować wspaniały talent muzyczny oraz językowy.

Jesteśmy pełne podziwu dla bardzo wysokiego poziomu jaki zaprezentowali wszyscy uczestnicy konkursu.
Po długich obradach, zostali wyłonieni zwycięzcy. Pierwsze miejsce zdobył Krzysztof Wieczorek z klasy 3a prezentując wszystkim znaną piosenkę "If you're happy and you know it". Drugie miejsce wyśpiewała sobie Liliana Miarka z klasy 3b piosenką "Welcome to my town". Trzecie miejsce ex aequo zajęły Hanna Keller z 3c oraz Lilianna Buliczak występująca z Marianną Skwarczyńską z 2e.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz słowa uznania za odwagę i talent.
Warto zaznaczyć, że dzieci, które zajęły I-sze i II-ie miejsce wezmą udział w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej w Otorowie. Życzmy im powodzenia!

A. Piątkowska